Członek Federacji Stowarzyszeń Służb Mundurowych RP
Członek
FSSMRP

Stowarzyszenie Generałów Policji Rzeczypospolitej Polskiej RP

SGPRP

Aktualności

Spotkanie Prezesa Stowarzyszenia Generałów Policji RP nadinsp. w st. spocz. Adama Rapackiego z Komendantem Głównym Policji nadinsp. dr Jarosławem Szymczykiem

Spotkanie Prezesa Stowarzyszenia Generałów Policji RP nadinsp. w st. spocz. Adama Rapackiego z Komendantem Głównym Policji nadinsp. dr Jarosławem Szymczykiem

 

W dniu 28 kwietnia 2016 roku Prezes Stowarzyszenie Generałów Policji RP – nadinsp. w st. spocz. Adam Rapacki spotkał się z Komendantem Głównym Policji – nadinsp. dr Jarosławem Szymczykiem.

Podczas spotkanie Prezes Stowarzyszenie przekazał list gratulacyjny Komendantowi z okazji awansu na to zaszczytne stanowisko oraz omówił działania prowadzone przez Stowarzyszenie Generałów Policji RP.

Gen. Rapacki przekazał także list w sprawie ewentualnych wspólnych działań związanych z odnowieniem grobu, jednego z komendantów głównych Policji Państwowej, gen. insp. Józefa Ignacego Kordiana Zamorskiego. Omówione zostały ewentualne wspólne działania związane z upamiętnieniem losów policjantów z okresu II RP poległych i pomordowanych w czasie  II wojny światowej. Uzgodniono również wspólne przedsięwzięcia zmierzające do wyróżnienia wybranego KMP/KPP nagrodą w postaci Szabli Generalskiej.

Prezes Stowarzyszenia poinformował  także Komendanta o wysłanym do Prezydenta RP liście z prośbą o spotkanie, podpisanym przez prezesów stowarzyszeń i klubów generałów.

Komendant Główny Policji zadeklarował chęć współpracy ze Stowarzyszeniem Generałów Policji RP.

Kontkat z SGPRP

Kontakt

Stowarzyszenie Generałów Policji Rzeczypospolitej Polskiej
ul. Domaniewska 36/38,
p.119A, I piętro
02-672 Warszawa
(wejście do budynku od ul. Magazynowej)

Osoba do kontaktu:
Asystent Zarządu - Roman Miśkiewicz

Tel./fax: +48 695 177 707; 47 72 145 91 romanmiskiewicz@gmail.com

E-mail: sgprp@sgprp.pl

Dane rejestracyjne

REGON: 015874492
KRS: 0000216775

Konto bankowe

Bank Pekao SA, ul. Malczewskiego 54
Nr konta: 59 1240 6410 1111 0010 5558 5021

Masz pytanie? Zadzwoń do nas lub napisz, wypełniając poniższy formularz kontaktowy

W związku z obowiązkami wynikającymi z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO), które od dnia 25 maja 2018 roku stanowi podstawę prawną przetwarzania danych, informujemy, że dostosowaliśmy procesy administrowania danymi osobowymi, uzyskiwanymi poprzez kontakt z nami, do tych przepisów. Prosimy zapoznać się z naszą Polityką prywatności.

CAPTCHA

Lokalizacja Biura